Martin Ludvík bloguje za obživení Excaliburu

Je to bezmála měsíc, co se v diskusích na téma upadajících papírových časopisů objevil Martin Ludvík s příspěvkem o tom, že plánuje obnovení vydávání Excaliburu. A hle, nyní už je na světě blog pro obnovu vydávání legendárního časopisu počítačových her, na kterém můžete sledovat novinky z kuchyně jeho vydavatele -ml-. Blog najdete na adrese excalblog.blogspot.com a krom rekapitulace dosavadní historie časopisu se na něm mimo jiné můžete vyjádřit k jeho nové, plánované podobě.

 …A to ne ledajaký Excalibur, ale ten nejlepší, jaký jen může být. Ale co to znamená nejlepší? Nejprodávanější? Nejtlustší? Nejzábavnější? Nejlevnější? Nejvtipnější? Nej…??? A jaký by vlastně měl být? A pro koho by měl být určen? A co by v něm mělo být a co ne? A měl by vycházet s DVD nebo bez? A kolik by měl stát? Otázek je celá řada. (více)

11 Responses

 1. CODE Says:

  I kdyz v to moc neverim, doufam, ze tady vzinkne casopis, ktery bude zameren treba na trochu starsi ctenare, a bude bez DVD a bude psat trcohu zabavnou formou :)

 2. PiNa Says:

  A teď tu o červené karkulce :-))

 3. curse Says:

  Po precteni tohoto blogu zacinam o podnikatelskem umu Martina Ludvika dosti pochybovat. Predhazovana cisla a kalkulace jsou sice pekna ale jaky je realny predpoklad toho, ze se Excalibur na trhu opet uchyti a bude predevsim ziskovy? Nedavam tomu vice jak 30%.

 4. Pwhndvve Says:

  Honi soit the dazzlingly buy cytotec meat steamed held.

 5. wow gold Says:

  We have been an ebay power seller and paypal confirmed seller of wow gold for years.

 6. Agorceillic Says:

  click me

 7. wow gold Says:

  I know some wow gold in wow.

 8. WER Says:

  It was cold in Arathi. 1GB MP3 PLAYER

 9. WER Says:

  For ten thousand years. 8GB MP3 PLAYER

 10. マイケルコース 店舗 栃木 Says:

  まずはケースとしての基本性能をチェック。今回用意したのは、レッド、ブルー、ピンク。このほかにブラックとグレーがあります。パッケージにはケース本体とインサートシートが1枚入ってます。ピンクはかわいすぎない少し渋いピンクでとてもイイ色でした。 付属のインサートシートの柄があんまり好みじゃないな、もっといろんな柄が欲しいな、という人もいるかもしれません。そしたら、メーカーのOtterbox公式サイトでシート自作キャンペーンが開催されていました。PDFでテンプレートをダウンロード可能です。
  マイケルコース 店舗 栃木 http://www.zacqary.com/zqt/727-michaelkors-tkopnfga-heyc.html

 11. bald head with beard Says:

  Nicotine can particularly minimize your body’s ability
  to take in nutrients as wesll as grow a health and wellness bald head with beard.
  It is also crucial to keep your face tidy, moisturised andd also scrubed to favour much better and muc faster hair growth.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.