Xbox360 a GTA IV zadarmo? Můžete je mít a není to trik

Na Streamu se objevilo video anoncované následujícím popisem: “Někde v ČR jsme zakopali bednu… Její obsah vidíte na videu - Xbox360, GTA IV, LCD TV. Najděte ji a obsah bedny je Váš!” Ačkoliv jsem na tuto akci čekal, nebýt JDho, sám bych si videa nevšiml, neboť lidé starající se o vzhled titulní stránky a řazení nových videí ve Streamu mají dlouhodobý problém s tím posunout zajímavá videa nad hromadu balastu tak, aby byla vidět.

To bylo tak. Microsoft nám dodal pár Xbox360 na “marketingové účely”, což znamená, že jsme si je bohužel nemohli rozebrat mezi sebou, ale tyto se musí prokazatelně rozdělit mezi lidi a ještě k tomu Microsoftí konzoli zpropagovat na veřejnosti. Alespoň tak mi to vysvětlila Ivona, když jsem se snažil jí přesvědčit, že lepší než soutěž, se kterou je spousta práce, by bylo mi Xbox věnovat. Bohužel pro mě, naštěstí pro Microsoft, se toho u nás zhostili Noisebrothers, kluci se spoustou super nápadů, a vymysleli akci alá hledání pokladu.

Poprvé s ní přišli počátkem dubna, tehdy ovšem byla nápověda zřejmě příliš jednoduchá, neboť první výherci si pro svůj Xbox360 přišli již po pár hodinách. Ačkoliv to byl risk, akce tehdy vyvolala obrovský ohlas a zřejmě si toho všiml i někdo mimo soutěžící, protože tentokrát už se kromě Xbox360 hraje také o LCD TV a GTA IV.

Takže pokud ještě nevíte, co s načatým víkendem (nebo pro ty, co si vzali dneska volno s probíhajícím prodlouženým víkendem), máte inspiraci. Venku má být teplo a sluníčko, takže sledujte indície a zahrajte si originální adventuru v reálném životě. Krom toho, že můžete vyhrát zajímavé ceny a “profláknout svůj ksicht” na stránkách Streamu, si navíc užijete i spoustu legrace nejen při hledání. Tak hodně štěstí!

Update: ačkoliv se propagace na stránkách Streamu nijak zvlášť nezlepšila, druhá Xgame má svého výherce. Gratuluji.

15 Responses

 1. Dalighost Says:

  Zabavne jak okruh 50 km od Prahy splnuje pro Prazaky parametry “nekde v CR”.

  Kazdopadne napad je to vyborny.

 2. Kubaiss Says:

  to víš, pro Pražáky je ČR jen Praha… pak už to je cizina…

 3. Radek (xgame) Says:

  re Dalighost, Kubaiss:
  Ok, budete to mít asi o něco těžší než ostatní, ale né nemožný. Napadlo vás, že jsme to klidně mohli přihrát kámošovi, celé léto pařit na 66cm LCD GTA4 a na všechny se vykašlat? Chceme dát možnost co nejvíce lidem, ale nikdy se nezavděčíme všem, tak promiňte, že jsme se netrefili do vašeho regionu, ale to pak nebudu odpovídat na 2 příspěvky , ale na 10.

 4. Janek Says:

  Radek uz se nastval a nedivim se mu…

 5. Fox Says:

  Radek: Napadlo vás, že jste se právě vykašlal na 90% obyvatelstva ČR a ještě si připadáte ublížený? Kdyby to bylo jednou v Praze, podruhé v Brně, pak ve Zlíně a pak třeba v Budějovicích a nakonec v Ostravě (nemusel by to nutně být Xbox, můžete to být s něčím malým, aby se prozkoumal zájem).

  Janek: Já teda ano, ČR není jenom jedno nebo 2 její největší města. Nemůžu ale popřít, že je to skvělý začátek a třeba se to v budoucnu zlepší.

 6. iLook Says:

  A co vam brani zvednout zadky a porozhlednout se kolem ty Prahy? :) By byla aspon pekna prdel kdyby to nasel treba nejakej Brnak ci Ostravak. Kazdej ma tu moznost si zahrat.

 7. Vreco Says:

  Janku, já se mu divím a divím se i tomu, že Ty se nedivíš :-) Dan by se divil… a myslím, že i Jan Tleskač :-)

 8. Dalighost Says:

  re Janek:
  Je mi celkem fuk kam to hodite, chapu ze kvuli takove akci se asi nechce nikomu tahat nekam do Nemanic jen aby se par urazenych Moravaku v diskuzi dockalo zadostiucineni - napad je to skvely, vazim si toho co delate i te sebekazne co to muselo stat, dat z ruky pulmetrovou plasmu. Jen rikam: nazyvejme veci pravymi jmeny. 50 km od Prahy proste neni “nekde v CR”, takze se tem ublizenym reakcim na Streamu i tady nemuzete az tak moc divit :)

 9. Agile Says:

  Dali > 50 km od Prahy je “nekde v Nemecku”?;)

 10. Suicide Says:

  No já bych to dál než 50km od Prahy nadával. Umíte si představit nějakýho neštastnýho pražáka co bude dál než 50 km od Prahy ??? Vždyt ten člověk by byl naprosto ztracen, poprvé by se vydal do širého světa a vzala by za své teorie že Praha je kulatá. To jim přeci nemůžete udělat !!!

 11. azziecz Says:

  Inu kauza “někde v ČR” ma spoustu aspektu .. ono take co napsat jineho než někde v ČR když to zrovna není v Praze že ?? Takže ač je to né příliš štastné, je to jediné možné .. zvlášť do prvního videa .. a mimochodem si myslim, že těžko pořádat takovou akci mimo místo kam má být zaměřená prezentace produktu aby vynaložené peníze měli nějaký smysl .. těžko zakopat takovou věc jinam do oblasti samá vesnice .. Takže holt je situace takova jaká je a hodně vecí se děje kolem Prahy .. a jine to nebude .. přeci jen Ti co chtějí propagovat svuj produkt mají jedno místo kde se pohybuje 10-15 % lidí z celého státu .. tak procto dávat někam kde je jich třeba 2% … Je to smutne pro nás mimo Prahu, ale muzeme si uzivat zase jiných věci jako venkovštějšího klidu apod. :-)

 12. WER Says:

  Malfurion’s spirit was. wow gold

 13. WER Says:

  She turned to leave. wow or

 14. dofus Says:

  Bon marche de Dofus Kamas.achat de Dofus

 15. goldenspidercasino.com Says:

  Forums that permit junk aren’t useful since they may ultimately become a breeding-ground regarding ads.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.